• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/istanbulfetihmehter?fref=ts
  • https://twitter.com/mehter_fetih
---MEHTER KİRALAMA---
Özel Günler, Açılış Organizasyonları, Düğün, Sünnet Cemiyetlerinde Yanınızdayız...
-----SÜNNET TAHTI------
Sünnet ve Kına Organizasyonlarınıza Taht ve Yeniçeri Kiralaması Yapılmaktadır.
---ÇELİK ZIRH YAPIMI---
Mehter Elbiseleri ve Zırh Üretimi Yapmaktayız...

Ana SayfaMehter Kiralamak için Tek Yapmanız Gereken İletişim Bilgileri İçerisinden Bize İstediğiniz Yolla Ulaşmaktır...

GSM : 0532 341 00 13

OFİS : 0216 488 59 88

e-Posta : fetihmehter@hotmail.com

ADRES : Cengiz Topel Caddesi Zeytinlikevler Sokak No:18/3 Kartal/İSTANBUL (Kartal Stadı Üstü, Yeni Kaymakamlık Binası Üstü)


 Twitter
        Youtube  İnstagram


Mehter takımımız bu zamana kadar pek çok protokol görevi yerine getirmiştir. Tüm Türkiye'nin yakından tanıdığı siyasi kişiliklere karşılamalar yapmıştır. Bunlardan birini de Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'a yaptık
Mehter takımımız bir çok TV ve reklam projelerinde yer almıştır. Fetih 1453 filmi, Süper Ajan K9 filmi, birçok ulusal kanalda canlı yayın performansları vs.
Senede 1 defa Avrupa'nın önemli şehirlerine uğrayıp son durağı İstanbul olan Orient Express'i her sene olduğu gibi bu sene de Fetih Mehter Takımının eşşiz marşları karşıladı. Sirkeci Garı'ndaki konser trendeki yolcular kadar mehter marşlarını duyup gelen vatandaşlarımıza da eşşiz bir konser vermiş olduk.
Mehter takımımız Azerbaycan'ın Gence şehrinden sonra bu sefer Sumqayıt şehrinde konserler verdi. Halkın büyük ilgisi karşısında Azerbaycan'ı inlettik. Sumqayıt ve Gence Valisinin özel davetlisi olarak gittiğimiz Azerbaycan'da aynı zamanda Gence Türkiye Başkonsolosumuz ile bir araya geldik.
 4